S & B Butik

S & B Butik

Od początku roku 2017 tworzymy miejsce dla Kobiet, w którym nie muszą wybierać między byciem praktyczną lub zmysłową – stawiamy na styl i jakość.
Każda Kobieta lubi wyglądać, wyróżniać się pięknym strojem, dzięki któremu może prezentować swój indywidualny styl oraz niezwykły charakter.
Odzież damska, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom modnych i wygodnych rozwiązań.
Stawiamy na proste, funkcjonalne kroje, a jednocześnie zwracamy uwagę na ciekawe i oryginalne detale. Nasze dodatki w postaci nietuzinkowego obuwia i modeli torebek czy pasków dodają smaczku całym stylizacjom.

Dzięki szerokiej gamie produktów i rozmiarów od S do XL a nawet plus size niemal każda kobieta może znaleźć w naszych kolekcjach odpowiednią stylizację dla siebie na dzień jak i na szczególną okazję.
Proponowana przez nas odzież włoskich jak i cenionych polskich producentów jest skierowana zarówno do kobiet młodych jak i dojrzałych, które chcą wyglądać kobieco i atrakcyjnie.

W swojej ofercie posiadamy asortyment polskich jak i zagranicznych producentów.

Nasze polskie marki to między innymi BASTET FASHION gdzie jesteśmy partnerem handlowym, firmy NAOKO, Taffi, Adika, Motive & More oraz wiele innych włoskich producentów jak Rinascimento, Antonello Serio czy Susy Mix.

 

Przy całej różnorodności ofert S & B Butik wspólny mianownik stanowi satysfakcja radość z bycia kobietą bo:

 „MODA PRZEMIJA – STYL POZOSTAJE” (Coco Chanel)