S & B Butik

S & B Butik

Zaprezentuj nas

Modny podarunek

Doskonałym pomysłem w przypadku poszukiwań prezentów dla takiej osoby/osób będzie zajrzenie do naszego sklepu - zwłaszcza, że wszystkie produkty objęte są rabatem w wysokości 20 proc. Jak jednak dokonać wyboru, by był on trafiony? Przede wszystkim warto pamiętać, że w przypadku gustu - dobrze znamy tylko własne preferencje. Poza tym - "o gustach się nie dyskutuje" - dlatego najbezpieczniej będzie decydować w oparciu o pewne ogólne koncepty - dotyczące ponadczasowych elementów garderoby, a także tego, co aktualnie króluje na wybiegach (choć w mniejszym stopniu - klasyka bowiem obroni się zawsze, a trendy - z czasem tracą na wartości). Oczywiście dobrze byłoby też zorientować się w kwestii ulubionego koloru czy motywu obdarowywanej osoby (oraz takich elementach, których absolutnie ona nie znosi).

Klasyczne, czyli jakie?

Mówiąc o klasycznych ubraniach mamy na myśli te elementy garderoby, które charakteryzują się uniwersalnym charakterem oraz stonowaną, prostą kolorystyką, bądź wzorem, który pojawia się w kolekcjach projektantów już od dziesięcioleci - np. pepitka czy kratka. Ponadczasowe są też klasyczne fasony spodni, marynarek czy spódnic - warto decydować się na produkty wysokojakościowe - ponieważ jeden element garderoby będzie mógł być noszony w wielu zestawach - przez długi czas. Kupując ubranie warto za każdym razem dokładnie czytać skład - i tak np. w swetrach czy płaszczach z pewnością doceniona zostanie wysoka domieszka wełny.

Uniwersalnie, lecz z klasą

Jeżeli w kwestii rozmiaru nie czujemy się zbyt pewnie - warto zdecydować się na zakup dodatków. Elegancka włoska torebka, apaszka, szalik czy pasek - na te elementy zawsze znajdzie się miejsce w każdej garderobie. Odpowiedni dodatek - czy to nawiązujący do jakiejś klasycznej koncepcji modowej czy też do bardziej aktualnych trendów - może wzbogacić całą stylizację, czyniąc ją wyjątkową. Świąteczne prezenty z kategorii ubrań na ogół ograniczają się do tych cieplejszych elementów garderoby - to jednak nie musi być jedno z kryteriów. Jeżeli jednak chcemy obdarować bliską osobę takim czymś, co będzie ją chroniło przed mrozami - warto zdecydować się na narzutkę bądź poncho - taką luźną formę łatwiej dopasować, niż wybrać odpowiedni rozmiar.

Prezent dla...siebie

W natłoku zajęć, tych związanych ze Świętami, ale i tych dotyczących codzienności, często zapominamy o własnych potrzebach. Dlaczego nie uczynić końcówki roku takim okresem, w którym więcej czasu poświęcimy sobie? Podarowanie sobie wysokiej jakości płaszcza czy kurtki, uzupełnienie zimowej garderoby o miękki sweter, skompletowanie świątecznej stylizacji - pomysłów na wykorzystanie naszego 20 proc. rabatu na ubrania i dodatki może być naprawdę wiele.