S & B Butik

S & B Butik

Jesienne trendy w modzie

Jesień kojarzy się z szarugą i nostalgią, ale nikt nie powiedział, że nasza garderoba ma być tak samo szara i nudna.

Modne już od zeszłego sezonu zwierzęce wzory i motywy dalej pozostają na szczycie wybiegów. Ten sezon również będzie zdominowany przez lamparcie cętki, tygrysie prążki, wzory skóry węża czy też paski zebry. Będą one widoczne nie tylko na odzieży ale dodatkach i galanterii.

Sukienki w kwiaty, które tak bardzo lubiłyśmy i nosiłyśmy cały sezon dalej mogą stanowić jesienny outfit w połączeniu z kurtkami ramoneskami w różnych kolorach, botkami czy też kozakami. Kwiaty jak najbardziej pojawią się na bluzkach spódnicach czy nawet na torebkach. Kwieciste sukienki z falbanami w połączeniu z trenczami, czy poncho będą świetnie dodawać nam szyku i elegacji. Wspominając spódnice nie można zapomnieć o plisowanych solejkach, które pięknie układają się na biodrach. W tym sezonie długością top of the top jest długość midi. Takie spódnice świetnie komponuję się z grubymi i luźnymi swetrami.

Pamiętajmy, że dobrze dobrana garderoba to także dobry nastrój i samopoczucie.

Warto zaznaczyć, że we Włoszech kobiety nie potrzebują wyjątkowej okazji by pięknie wyglądać. Ubranie świadczy o poczuciu dobrego smaku, toteż oszczędzanie kosztem jakości jest źle widziane. Italian Chic to przede wszystkim dobrze skrojone stroje w ponadczasowych kolorach oraz wzorach. Zamiłowanie do klasyki nie oznacza jednak, że nowe trendy są lekceważone - po prostu - wprowadza się je do stylizacji w sposób przemyślany. Moda to nie tylko zabawa, lecz również inwestycja w swój wizerunek.